DETEKTYW LĘBORK

Detektyw Lębork oferuje osobom fizycznym i przedsiębiorstwom z terenu Lęborka i okolic kompleksowe usługi detektywistyczne i śledcze. Dzięki współpracy z innymi detektywami z województwa pomorskiego możemy liczyć na pomoc i możliwość korzystania ze wspólnego nowoczesnego zaplecza technicznego.

W zakresie usług dla podmiotów gospodarczych agencja detektywistyczna pomaga w zakresie ustalania rzetelności i wypłacalności kontrahentów i partnerów biznesowych, ujawniania majątku dłużników i wykrywania podsłuchów. Firmy mogą też skorzystać z usług wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego, weryfikacji lojalności i uczciwości pracowników, a także wykrywania przestępstw na szkodę Klienta.

Osoby prywatne mogą liczyć na pomoc w sprawach rodzinnych - tj. wykrywaniu i dokumentowaniu zdrad małżeńskich, kontroli rodzicielskiej czy sprawdzaniu przeszłości. Ujawniamy także majątki osób fizycznych, ustalamy dane teleadresowe, źródła dochodów oraz styl i warunki życia. Poszukujemy krewnych oraz przodków.

Kontakt

Detektyw Lębork

tel. 788 520 156

e-mail: lebork@prywatny-detektyw-24.pl

Nasze pozostałe oddziały

Detektyw Trójmiasto

Detektyw Władysławowo

Detektyw Wejherowo

Detektyw Elbląg

Detektyw Słupsk

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Chętnie udzielimy informacji na temat naszej oferty i bliżej przedstawimy nasze usługi detektywistyczne: