Agencja detektywistyczna w Trójmieście - O nas

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi legalne i nowoczesne biuro detektywistyczne (nr wpisu MSWiA RD-127/2016). Działamy na terenie całego Trójmiasta i okolic (Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Lębork, Wejherowo, Sopot, Elbląg, Tczew, Władysławowo, Kartuzy) oraz na pozostałym obszarze województwa pomorskiego. Nasze biuro detektywistyczne posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do kwoty 15 000 Euro, a każdy nasz detektyw posiada licencję.

Mamy bardzo szerokie doświadczenie detektywistyczne oraz wszechstronne zaplecze eksperckie (psychologowie, kryminalistycy, radcowie prawni). Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi detektywistyczne, atrakcyjny poziom obsługi i wysoką skuteczność działania.

Nasze biuro detektywistyczne do wszystkich problemów naszych Klientów podchodzi naprawdę indywidualnie. Przed przystąpieniem do pracy, przedstawiamy plan działania, szczegółowy kosztorys i harmonogram realizacji. Proponowana przez nas umowa jest partnerska, uczciwa i przede wszystkim negocjowalna. Ponadto przez cały okres realizacji zlecenia nie tylko pozostajemy w ścisłej relacji z Klientem, ale jesteśmy także otwarci na uwagi, sugestie i propozycje.

Wszystkie podejmowane przez nas działania są legalne, a uzyskiwane w toku czynności materiały wolne od wad prawnych. Przestrzegamy nie tylko prawa, ale także elementarnych norm etycznych, nie tylko tych wynikających z aktów prawnych. Zawsze służymy pomocą i doradztwem oraz wykazujemy się dużym wyczuciem sytuacji, w których znajdują się nasi Klienci.

Należymy do trójmiejskiej detektywistycznej grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze. Dlatego nigdy nie jesteśmy zdani sami na siebie. Zawsze bowiem możemy liczyć na wsparcie innych specjalistów oraz na dostęp do wspólnego nowoczesnego zaplecza technicznego.